اخبار آموزشگاه, اخبار فناوری

دسترسی کاربران ایرانی به سرویس GTmetrix به دلیل تحریم‌ها به‌زودی قطع می‌شود!

دسترسی کاربران ایرانی

سلام . و درود به همه شما تراشه های عزیزم . بریم که اخبار جدید رو ببنیم . GTmetrix یکی از سرویس‌های مشهور تحت وب برای بررسی سرعت وب‌سایت و مشاهده مشکلات پیرامون آن به‌شمار می‌رود. در کشورمان نیز به دلیل ساده بودن رابط کاربری و صدالبته رایگان بودن سرویس، ایرانیان زیادی به انگیزه بهبود هرچه بیشتر وب‌سایت خود از GTmetrix استفاده می‌کنند.

دسترسی کاربران ایرانی به سرویس GTmetrix به دلیل تحریم ها !

پیام آن ها چه بود ؟! GTmetrix به دلیل تحریم‌های حکومتی از تاریخ ۲۹ اردیبهشت امسال (۱۹ می ۲۰۲۲) قادر به سرویس‌دهی در کشور ایران نیست. بدیهی است که بازدیدکنندگانی که از این ناحیه جغرافیایی وارد وب‌سایت شوند دیگر قادر به استفاده از امکانات GTmetrix نخواهند بود. صمیمانه به خاطر ناراحتی‌هایی که به خاطر این اتفاق پیش خواهد آمد، عذرخواهی می‌کنیم.

خبر

همان‌طورکه مشاهده می‌کنید GTmetrix تنها به ذکر عبارت «تحریم‌های حکومتی» بسنده کرده و اطلاعات بیشتری را منتشر نکرده می‌باشد. حتی در قسمت Blog این سرویس نیز خبری از اطلاعات بیشتر نیست. ازاین رو گویا این سرویس تحت فشارهای ایالات متحده به انگیزه مسودسازی سرویس‌های پرکاربرد خارجی برای ایرانیان، تصمیم به چنین اقدامی گرفته می‌باشد. بااین وجود ممکن استً ایرانیان هنوز هم بتوانند با استفاده از نرم‌افزارهای تغییر IP از سرویس GTmetrix استفاده کنند.

بارکد آموزشگاه
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط