آغاز دوره اندروید
استاد ادیب
از فردا ۱۷ شهریور
روزهای فرد ساعت ۵/۰۰الی۷/۰۰
۳۶۶۳۹۹۱۵
۳۶۶۳۹۹۱۶
Www.tarasheha.ir

 

با گسترش اسمارت فون و تبلت‌ها و حضور فروشگاه‌های آنلاین اپلیکیشن برای سیستم عامل‌های مختلف بسیاری از افراد با مشاهده تعداد دانلود و درآمد هر یک از اپلیکیشن‌ها به وجد می‌آیند که چه خوب است که آن‌ها نیز به سمت این شغل بروند و درآمد خوبی را برای خودشان ایجاد کنند. باید قبول کنیم که برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها درآمد خوبی دارد و البته این درآمد تنها به ساخت برنامه و منتظر شدن برای فروش آن باز نمی‌گردد. زمانی که فرد، برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها را فرا بگیرد، قادر خواهد بود تا حتی به استخدام شرکتی خاص درآید و برای آن شرکت یا کمپانی در توسعه اپلیکیشن‌هایشان کمک کند. اما در کنار این موضوع بسیاری از افراد نیز از طریق ساخت برنامه و قرار دادن آن در فروشگاه‌های اندرویدی به درآمد می‌رسند که گاهی این میزان فروش اعداد بسیار بزرگی را نشان می‌دهد.

نکته دوست داشتنی دیگر در خصوص فعالیت‌های حوزه آی‌تی این است که بیش از مدرک علمی و دانشگاهی، کمپانی‌ها به دنبال توانایی در کارمندانشان هستند و تجربه در این کار نقش بسیاری دارد. پس با این اوصاف اگر نگرانی شما در خصوص مدرک تحصیلی است و برای مثال اکنون در رشته دیگری که مربوط به فناوری نیست تحصیل می‌کنید، بهتر است که در این خصوص نگران نباشید؛ زیرا شما قادر خواهید بود تا در کنار آن نیز به یادگیری برنامه نویسی بپردازید و بعد از این که مدرک تحصیلی خود را دریافت کردید نیز می‌توانید تقریبا بی‌خیال آن شده و به درآمدزایی از طریق دانش برنامه نویسی خود بپردازید.

باید قبول کنیم که برنامه نویسی یک دانش سخت و شاید گاهی اعصاب خرد کن است و دلیل بسیاری از دوستداران این شغل برای عدم ورود به این حوزه نیز به همین موضوع باز می‌گردد، اما در کنار این سختی‌ها و… شاید یکی از بهترین لحظات برنامه نویسان نیز در پشت کد‌ها می‌گذرد. زیرا بسیاری از آن‌ها بر این باور هستند که برنامه نویسی یک شغل لذت بخش است و زمانی که بتوانید بعد از چند روز کار یک مشکل (باگ) برنامه خود را برطرف سازید بهترین لحظه عمرتان را سپری خواهید کرد.

نکته دیگر در خصوص برنامه نویسی به دورکاری بودن آن باز می‌گردد. زمانی که شما استخدام شرکتی می‌شوید، اصولا می‌بایست در آن محل حضور یابید اما زمانی که تصمیم می‌گیرید یک برنامه را خودتان بسازید و در فروشگاه‌های اندرویدی منتشر کنید، در این حین است که دیگر نیازی به خروج از خانه خود ندارید. بله! شما می‌توانید در گوشه یکی از اتاق‌های خانه خود کار کنید و آخر ماه نیز درآمد خوبی را به جیب بزنید. یکی دیگر از ویژگی‌های برنامه نویسی برای اسمارت فون‌ها و البته سایر بخش‌های برنامه نویسی نیز این است که شما می‌توانید از طریق سایت‌های مختلف پروژه‌هایی را بگیرید و با کار کردن و تحویل دادن آن درآمد کسب کنید.