برگزاری دوره های حسابداری در قالب پکیج بازار کار در اسرع وقت مخصوص ورد به بازار کار در این دوره تمام چیزهایی که برای آینده خود نیاز دارید برای شما فراهم میکند.

آمورشگاه کامپیوتر تراشه

]هدف از این دوره ارائه مطالب کاملا کاربردی برای رشته های حسابداری می باشد .حسابداری در واقع زبان تجارت به شمار می رود چرا که با تهیه گزارشات مالی وظیفه ثبت ،طبقه بندی و خلاصه سازی مبادلات واحد تجاری را برعهده دارد.پکیج بازار کار

دوره های حسابداری

آمورش حسابداری

این دوره برای آشنایی با مفاهیم پایه‌ای حسابداری تولید شده است و هدف آن آشنا نمودن دانشجویان با مفاهیم و تعاریفی است که دانستن آن پیشنیاز تمامی شاخه‌ها و زیرشاخه‌های حسابداری است. مدرس این دوره آقای مظاهری است که با توجه به سابقه تدریس و همچنین فعالیت در بازار کار به عنوان حسابدار، مشاور و مدیر مالی از اندوخته دانشی بالایی برخوردار هستند و این مفاهیم پایه‌ای را به کاربردی‌ترین شکل ارائه می‌کنند. با تسلط بر این مفاهیم شما می‌توانید نگاهی اجمالی به حسابداری پیدا کنید و در ادامه با توجه به مسیر شغلی و یا تخصصی پیش رو هر یک از شاخه‌های حسابداری را دنبال کنید. استاد مظاهری در دوره‌های بعدی آموزش حسابداری به تفضیل به بررسی کاربرد‌های عملی این مفاهیم در انواع مختلف حسابداری خواهند پرداخت.

حسابداری ذهنی چیست؟

حسابداری ذهنی چیست؟

آموزش کاربرد اکسل در حسابداری

نرم افزار اکسل دارای محیطی ساده اما قدرتمند می باشد که قابلیت برنامه نویسی به زبان VBA را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند علاوه بر انجام محاسبات از طریق توابع آماده، هر جا که نیاز بود خود دست به کار شده و قطعه کد مربوطه را پیاده سازی کند.

حسابداری ذهنی

توضیح: حسابداری ذهنی

مفید برای رشته های مدیریت حسابداری اقتصاد علوم اجتماعی علوم تربیتی مهندسی صنایع مهندسی پروژه مهندسی نرم افزار مهندسی کشاورزی

با ما همراه باشین

مطالب مرتبط