توجه توجه ❗️❗️❗️
??
برگزاری امتحان نهایی آزمون icdl ویژه هنرجویان خانم که در روزهای زوج کلاس ۵:۳۰ الی ۷ حضور دارند .
???
تاریخ آزمون: شنبه ۲۲ تیر ماه ۹۸
استاد مربوطه : خانم سبزعلی گل
زمان آزمون : تایم کلاس (ساعت ۵:۳۰ الی ۷ )
این آزمون در آموزشگاه برگزار میشود و برای آمادگی هنرجویان در آزمون فنی حرفه ای می‌باشد .
حضور هنرجویان قبلی که آزمون نداده اند با هماهنگی با آموزشگاه بلامانع است.
موفق باشید .

در دنیای کسب و کار امروز آشنایی با مهارت‌های کامپیوتری جزء اولویت‌های ورود و استخدام در شرکت‌های معتبر است. حتی در مشاغل غیر اداری نیز تسلط بر مهارت‌های ICDL باعث پیشرفت قابل توجهی در کسب و کار می‌شود.

به همین دلیل افراد می‌توانند در هر جایگاه شغلی که هستند با دریافت مدرک icdl فنی و حرفه ای یک قدم مهم، مفید و موثر در راستای اهداف کاری و کسب درآمد برای خود بردارند.

آی‌سی‌دی‌ال یا گواهی‌نامه‌ی‌ بین‌المللی کاربری کامپیوتر، گواهینامه‌ای بین‌المللی در زمینه‌ی کار با برنامه‌های کاربردی و اولیه‌ی کامپیوتر است که دریافت آن به معنی رسیدن به درجه‌ای ازمهارت در کار با کامپیوتر است و نشان می‌دهد فرد توانایی‌های اصلی و مهارت‌های مقدماتی کار با کامپیوتر را دارد. ICDL دارای دو سطح مقدماتی و پیشرفته است و مدرک آن درسراسر جهان اعتبار دارد. با یادگیری مهارت‌های ICDL، افرادی که تجربه‌ی کار با کامپیوتر ندارند، می‌توانند شخصاً به انجام تمام کارهای مربوط به کامپیوتر و اینترنت بپردازند.این گواهی‌نامه‌ی بین‌المللی اکنون به معیاری برای سنجش توانایی افراد در زمینه‌ی کار با کامپیوتر تبدیل شده است. کارفرمایان شرکت‌ها، مؤسسات و مراکز مختلف، داشتن این گواهی‌نامه را یکی از شروط لازم برای پذیرش کارجویان اعلام می‌کنند؛ چرا که با یادگیری مهارت‌های کامپیوتری وقت و انرژی کمتری اتلاف می‌شود و از طرف دیگر حضور در دنیای ارتباطات، بدون دانش کار با کامپیوتر که هنوز اصلی‌ترین ابزار ارتباطات جدید محسوب می‌شود، در عمل ممکن نیست.