اخبار فناوری, دسته‌بندی نشده

برگشت سری نوت سامسونگ

سامسونگ
متاتگ‌هایی که در وب‌سایت سامسونگ رؤیت شده‌اند به سری گلکسی نوت اشاره می‌کنند. گفته می شود سامسونگ در سال ۲۰۲۲ تصمیم به معرفی پرطرفدار سری نوت خود دارد.  شایعات متعددی وجود دارد که درسال ۲۰۲۲ نسل جدید گوشی های سری S سامسونگ معرفی خواهد شد که galaxy s22 ultra شباهت بسیار زیادی به سری نوت دارد و همراه قلم ویژه سری های نوت معرفی خواهد شد.
تگ های متا

هفته گذشته در حساب کاربری TechInsider در توییتر مدعی شده که سامسونگ در ‌حال آماده‌سازی وب‌سایت رسمی‌اش برای عرضه‌ی گوشی‌ها گلکسی اس خود در سال ۲۰۲۲ است. متاتگ‌هایی اخیراً به وب‌سایت سامسونگ اضافه شده‌اند که اشاره‌ای کوتاهی به برنامه‌‌های این شرکت کره ای دارد.

نکته مهمی که توجه کاربران را به خود جلب کرد، متاتگ جدید مربوط به گوشی‌های سری گلکسی اس است. سامسونگ همچنین متاتگ جدیدی با محوریت سری گلکسی نوت اضافه کرده است. مدتی پیش شایعه‌ها گفتند سامسونگ شاید گلکسی S22 اولترا را با نام گلکسی نوت ۲۲ اولترا معرفی خواهد کرد . چیزی از این شایعات نمی گذشت که بیانیه مطبوعاتی سامسونگ فاش شد و باعث تمام شدن تمام شایعات شد.

طبق شایعات موجود به احتمال زیاد سامسونگ قصد دارد با ترکیب دو محصول پرچمدار خود سری اس و سری نوت با ظاهر جدید جعبه مانند قوی ترین پرچمدار خود را در سال ۲۰۲۲ عرضه کنند. همچنین احتمال می رود نسل جدید قلم های اس پن سامسونگ در کنار این گوشی پرچمدار معرفی شود.

قیمت پیش بینی شده برای این گوشی بیشتر از ۲۵ میلیون تومان است. احتمال میرود با تفاوت حدود ۵ میلیون تومانی نسب به s21 ultra معرفی شود.

بیشتر بخوانید:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط