اخبار فناوری

تاریخ رونمایی پیکسل واچ فاش شد

پیکسل واچ گوکل

رندرهای طراحی ساعت هوشمند گوگل فاش شده بود. در این مطلب نگاهی به تاریخ عرضه پیکسل واچ، مشخصات و سایر جزئیات فاش شده بیندازیم. بر اساس اخبار به دست آمده پیکسل واچ گوگل می‌تواند در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ معرفی شود.

جان پراسر

بر‌‌ اساس گزارشی از جان پراسر، افشاگر خوش‌نام حوزه فناوری، گوگل در روز پنج‌شنبه ۲۶ مه ۲۰۲۲ (۵ خرداد ۱۴۰۱) رسماً پیکسل واچ را معرفی خواهد کرد. 

پیکسل واچ

درست همانطور که در مورد گوشی‌های پیکسل، آزمایش ویژگی‌های اندروید روی این گوشی انجام می‌دهد، گوگل همین کار را برای Wear OS با Pixel Watch انجام می‌دهد. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد مشخصات این ساعت وجود ندارد، تصاویر بازاریابی و رندرها هر دو یک صفحه نمایش گرد با شیشه ۲٫۵ بعدی و حاشیه های نه چندان بزرگ را نشان می دهند. یک تاج در سمت راست ساعت وجود دارد.

در نوامبر ۲۰۱۹، گوگل به‌عنوان زیرمجوعه‌ی آلفابت اعلام کرد که ۲٫۱ میلیارد دلار برای خرید Fitbit هزینه خواهد کرد و گوگل گفت امیدوار است این خرید به بهبود سیستم‌عامل Wear OS کمک کند. در سال ۲۰۲۱ طی رویداد Google I/O، سامسونگ و گوگل با همکاری یکدیگر برای بهبود Wear OS، عملکرد بهتر برنامه ها و بهبود طول عمر باتری همه را شگفت زده کرده است.

با رونمایی پیکسل واچ آینده‌ی گوگل، خط تولید پیکسل به رشد  خود شامل گوشی‌ها و ایربادها ادامه خواهد داد و شاهد گوشی های بی نظیر پیکسل هستیم. اما طبق این گزارش، پنج‌شنبه، ۲۶ مه، باید منتظر رونمایی از این ساعت هوشمند و قدرتمند گوگل باشیم. البته این امکان هم وجود داره زمان رونمایی تغییر پیدا کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط