آغاز ثبت نام مهارت های کاردانش برای اخذ دیپلم ردی ها تک درس ها ناقصی ها . شرایط ویژه با اقساط بلند مدت . برای کسانی ک وقت کافی برای درس خواندن ندارند

شماره تماس و راهنمایی :

۳۶۶۳۹۹۱۵

۳۶۶۳۹۹۱۶

در رشته های کاردانش،فنی حرفه ای،نظری

دوستانی که نیازمند دیپلم آسان و قابل استعلام هستن

به آنها رشته گرافیک را معرفی میکنیم،به همراه‌ ۵نمره امتحان

با امکان غیر حضوری بودن دوره

ساده و کاربردی

جزو دیپلم های رشته کامپیوتر مخصوص کسانی که میخواهند به واحد اداری منتقل شوند.

امکان ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و آزاد سما

 

در قسم  پایین شرح مختصری از دیپلم را مطالعه کنین:

 

معمولا تعریفی که اکثر افراد جامعه ازدیپلم در ذهنیت خودشان دارند, دیپلم از نوع نظری است. اما این تنها یک نوع از انواع روش هایی است که هر فرد میتواند دیپلم بگیرد. در این مقاله سعی داریم اجمالا روش دیگری را برای شما بازگو کنیم, و آن روش: اخذ دیپلم مهارت یا کاردانش است.

فهرست مطالب

اخذ دیپلم مهارت ( کاردانش)

با یک مقایسه اجمالی آغاز میکنیم.فردی که میخواهد دیپلم نظری (ریاضی, تجربی, انسانی) بگیرد باید جمعا ۱۰۵ واحد درسی را در طی تقریبا سه سال بگذراند.
علاوه بر آن فرد موظف به حضور در کلاس و شرکت در امتحانات نهایی و… است که برای خیلی ها شرایط سختی است و شاید به هر دلیلی انجام آن برای افراد امکان پذیر نباشد,اما راه دیگری نیز وجود دارد.

واحد های درسی دیپلم

برای اخذ دیپلم کاردانش دانش آموز باید در کل ۹۶ واحد درسی را بگذراند که از این تعداد تنها ۵۴ واحد عمومی است که شخص باید سر کلاس حاضر شود (چیزی شبیه به روند دبیرستان ها) و دانش آموزان، باقی ۴۲ واحد را به صورت مهارتی میگذرانند.

البته کسانی که مدرک دوم متوسطه خود را دارند (یا اصطلاحا دیپلم ردی هستند ) صرفا نیاز به گذراندن واحد های مهارتی دارند و به گذراندن واحد های عمومی نیازی ندارند. چنین مزیتی صرفا در این نوع دیپلم است و برای کسانی که به درس های بعضا حفظی و خشک رشته نظری علاقه ای ندارند, بسیار مفید است.

شرایط ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر

نکته حائز اهمیت این است که شما میتوانید با این مدرک دیپلم مستقیما وارد دانشگاه شوید, و رشته های مختلفی را انتخاب کنید. علیرغم تصور برخی, تعداد دانشگاه های پذیرنده دیپلم کاردانش زیاد است از قبیل:دانشگاه های فنی و حرفه ای دولتی و دانشگاه آزاد و علمی کاربردی : که شما میتوانید در مقطع کاردانی پیوسته این مراکز دانشگاهی شرکت کنید.