اخبار فناوری

راز تیشرت زاکربرگ چیست؟

0 زاکربرگ

سلام بر شما دوستان تراشه ای , خیلی خیلی خوشحال باشید انشالله , امروز می خواهیم به این مبحث بپردازیم که چرا آقای زاکربرگ همیشه و هر زمان از یک تیشرت طوسی استفاده میکند ؟
واقعا برای یک انسان این چنین موفقی عجیب است !
با آموزشگاه کامپیوتر تراشه همراه باشید برای این که در پایان این مقاله به جواب جالبی خواهیم رسید .

من که خیلی مشتاقم چیه ؟ بریم ببنیم چیه ؟!

چرا افراد موفقی نظیر مارک زاکربرگ و استیو جابز همیشه به یک شکل لباس می پوشند؟

مارک زاکربرگ در جریان جلسه ی پرسش و پاسخی که ابتدای ماه جاری میلادی برگزار شد، با سوال بسیار جالب توجه یکی از حضار روبرو شد. یقینا تا کنون بارها دیده اید، زاکربرگ هر روز از یک نوع لباس استفاده می کند که شامل یک تی شرت خاکستری و شلوار جین آبی رنگ است. این استایل لباس پوشیدن مارک زاکربرگ ممکن است خسته کننده یا تکراری به نظر برسد اما زاکربرگ برای این کار دلیل خوبی دارد. مارک زاکربرگ معتقد است که پوشیدن لباس تکراری به او اجازه می‌دهد که ذهنش را درگیر لباس پوشیدن نکند و فقط روی مسائل مهم تمرکز کند. سوال مورد نظر نیز در همین مورد بود. یکی از حضار در این جلسه به این موضوع اشاره کرده که چرا زاکربرگ هر روز از یک نوع لباس تکراری استفاده می کند؟

جواب زاکربرگ به خبرنگار

زاکربرگ با شنیدن این سوال، روی خود را به سوی شریل سندبرگ، مدیراجرایی فیس بوک کرد و از وی خواست تا تایید کند که زاکربرگ فقط یک دست لباس نداشته و برای مثال از همین تی شرت خاکستری، تعداد بسیار زیادی را در کمد خویش دارد که هر روز یکی از آن ها را بر تن می کند. اما باز هم این سوال مطرح می شود که چرا وی تنوع لباس نداشته و هر روز همان ترکیب رنگ از تی شرت و شلوار و کفش دیروزی را بر تن می کند. زاکربرگ به این موضوع اشاره کرده که علاقه ای برای صرف انرژی به منظور انتخاب لباس و وقت گذاشتن روی این موضوع ندارد

زاکربرگ1

نظر متخصصان در مورد لباس طوسی زاکربرگ؟

این تحقیقات و صحبت های مارک زاکربرگ نشان می‌دهند که با ساده تر کردن زندگی و کمتر کردن تصمیم گیری ها در مورد موارد کم اهمیت تر، می‌توان تصمیم گیری در مورد مسائل مهم تر را بهبود داد. همچنین استرس شما در تصمیم گیری های بزرگ تر هم کمتر می‌شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط