آموزشگاه تراشه

آیا میدانید نرم افزار تخصصی برای مدیران کنترل پروزه است،msp

با استفاده از این نرم افزار قادر به تخمین زمان پروژه خواهید بود.

این نرم افزار را میتوان از زمان شروع پروژه تا پایان آن بروز کرد

نرم افزار مدیریت پروزه نشان میدهد جه مقدار از لحاظ زمانی پیشرفت و هزینه ای از برنامه ای که در ابتدا تدوین کردید جلو و یاعقب می باشد.

گزارش میزان برنامه پیشرفت پروژه را نشان میدهد

از جمله  قابلیت های دیگر این نرم افزار میتوان به

تجزیه و تحلیل هزینه ها

محاسبه هزینه اضافه کاری

گزارش میله ای منبع در مقیاس زمان

محاسبه انواع مختلف شناور های LF  و EF

 

آموزشگاه کامپیوتر تراشه

فهرست مطالب

کاربرد MS project

نرم افزار ام اس پراجکت در حال حاضر پرکاربردترین نرم افزار مورد استفاده در پروژه های عمرانی می باشد که مهندسین عمران – صنایع – مدیریت پروژه – مدیریت ساخت – مدیریت صنعتی – معماری – مکانیک وپیمانکاران عزیز مخاطبین اصلی نرم افزار پر کاربرد MS project می باشند.msp

دلیل محبوبیت این نرم افزار

در حال حاضر نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه بسیار زیادی در دنیا تولید شده که بهترین و سرشناس ترین آن ها همین نرم افزار ام اس پی می باشد. علت اصلی استفاده عموم مهندسین از این نرم افزار سهولت در استفاده و رابط کاربری بسیار دلپسند و از همه مهم تر پشتیبانی بسیارقوی مایکروسافت از این نرم افزار بی نظیر می باشد.

بهترین آمنوزش

 

جایگاه msp در ایران و جهان چیست؟آموزش نرم افزار مکانیک قم

 

با توجه به در حال توسعه بودن کشور ایران که به معنای تعدد پروژه های در حال اجرا اعم از صنعتی و غیر صنعتی می باشد، نرم افزارmsp بسیار کامل و کارآمد و نیز حرفه ای می تواند کمک شایانی به کارشناسان و شاغلین در پروژه ها نموده و لذا بسیار مورد توجه می باشد. با توجه به قابلیت ها و ابزارهای بسیار حرفه ای تعبیه شده در این نرم افزار، می توان تحلیل های قوی و کارآمدی را در زمینه وضعیت اجرایی پروژه صورت داد و لذا در صنایع نفت و گاز و همچنین پروژه های متوسط و بزرگ ساختمانی بسیار مورد توجه می باشند.
از سویی دیگر اصلی ترین تفاوت و قابلیت این نرم افزار در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه، توان برنامه ریزی و کنترل همزمان چندین پروژه می باشد که توجه بسیاری از شرکت های پروژه محور را به سمت این نرم افزار معطوف داشته است و استقبال آنها را به همراه داشته است.

 

مطالب مرتبط