آموزش اکسلاخبار آموزشگاه

شروع دوره آموزش اکسل در قم(به زودی در آموزشگاه کامپیوتر تراشه) excel قم

اکسل چیست ؟excel قم

سوالی که خیلی پرسیده میشه و خیلیا جواب درست رو نمیدونن اینه که اکسل چیست ، چه کاربردی داره؟ و چه توانایی هایی داره؟ این موضوع خیلی مهم هست چرا که هنوز افراد زیادی هستند که حتی با اکسل کار میکنند اما از خیلی از توانایی ها و امکانات اکسل بی خبرند! میخوایم این سوالات را پاسخ بدیم. پس تا انتها با ما باشید.

نرم افزار مایکروسافت اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است. این نرم افزار از انواع نرم افزارهای صفحه گسترده است که جداول بزرگی در ستون و ردیف را در خود جای می دهد.

بخاطر قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده این نرم افزار، اکسل نزدیک به چهار دهه است که به یکی از پر استفاده ترین نرم افزارها در دنیای تجارت تبدیل شده است. در واقع انقلابی که در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی در زمینه محاسبات فردی اتفاق افتاد (اینکه هر شخصی بتواند کارهای خودش را انجام دهد)، بخاطر استفاده های زیادی بود که از نرم افزارهای صفحه گسترده بویژه نرم افزار اکسل میشد.

صفحه گسترده چیست؟

excel قم

صفحه گسترده یک روش برای ساماندهی داده ها در سطر و ستون هست که بوسیله آن می توان راحت تر داده ها را بررسی و اصلاح کرد. در واقع صفحه گسترده به معنی تکرار شدن و کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی سلول با توانایی های یکسان برای ایجاد ساختاری اطلاعاتی و محاسباتی است. اکسل هم یک نرم افزار صفحه گسترده هست. در شکل ۱ نمایی از یک صفحه اکسل می بینید.

برنامه آموزشگاه تراشه در آموزش اکسل چیست:

excel قم

شروع دوره حسابداری ویژه کسب و کار از طریق نرم افزار اکسل در استان قم توسط اساتید مجرب و باتجربه در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تراشه

اکسل به عنوان یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین نرم افزار های  آموزش حسابداری نقش مهمی در محاسبات اداری به خصوص بستن حساب های سال و ایجاد

ساختار حسابداری در یک شرکت، اداره، کارخانه و … دارد

به زودی دوره اکسل قم در آموزشگاه برگزار میگردد.

 با ما همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا