شروع دوره ورد پرس در آموزشگاه تراشه

۳۶۶۳۹۹۱۵

۳۶۶۳۹۹۱۶

 

طراحی سایت با وردپرس نیازمند دانش فنی خاصی نبوده و میتوانید در چند دقیقه یک سایت وردپرسی ایجاد کنید و با نصب افزونه های رایگان ، امکانات مختلفی را بدون کد نویسی و یا پیچیدگی خاصیی به سایت خود اضافه کنید.

بصورت کلی شما در هر سطحی از دانش فنی که باشید وردپرس نیاز شما را به نسبت همان رفع میکند. اگر فردی مبتدی هستید ، با استفاده از افزونه های رایگان و تنظیمات ابتدایی سایتتان را طراحی میکنید و اگر فردی متخصص به زبان PHP و مختصص CSS هستید ، میتوانید کارهایی مثل طراحی قالب و طراحی افزونه را در وردپرس انجام دهید.

فهرست مطالب

یادگیری وردپرس ساده است

گواه این موضوع که وردپرس ساده است، این است که روزانه هزاران نفر با وردپرس آشنا شده و به تعداد علاقه مندان وردپرس افزوده می شود. این امر نشان از ساده بودن یادگیری وردپرس دارد. در بحث کاربردیِ وردپرس ما نیازی به دانش تخصصی نداریم. البته در مواقعی که قصد نوشتن یک قالب یا افزونه برای وردپرس را داریم، باید دانش برنامه نویسی لازم را داشته باشیم. اما خود استفاده از وردپرس با استفاده از مرورگر اینترنتی کار بسیار ساده ای است و هر کسی قادر به یاد گرفتن آن هست.

کاربردهای وردپرس

وردپرس تمام نیاز های وبسایت شما را برطرف میکند ، بدون کدنویسی بوسیله قالب ها و افزونه های آماده وردپرس میتوانید براحتی وبسایت  فروشگاهی ، دانلودی ، شرکتی ، شخصی و… طراحی کنید . فروشگاه اینترنتی ، فرم های تماس ، صفحه ساز ها ، انجمن ها و هزاران امکانات دیگر فقط بوسیله افزونه ها به سایت شما اضافه میگردد .

حتی اگر احتیاج به امکانات خاصی داشتید که افزونه آن موجود نیست میتوانید به لطف متن باز بودن وردپرس آنرا با متخصصان و برنامه نویسان درمیان بگذارید تا افزونه آن را برای شما طراحی کنند .