اخبار آموزشگاهاخبار تصویریاخبار فناوری

قطعی اینستاگرام ؛ علت اختلال و مشکل اینیستاگرام چیست ؟

قطعی اینستاگرام از دقایقی پیش توسط بسیاری از کاربران گزارش شده و مناطق زیادی در اتصال به اینستاگرام با اختلال و مشکل روبرو هستند.

اینستاگرام قطع شده و کاربران این شبکه اجتماعی در مناطق بسیاری از جهان برای اتصال آن با مشکل روبرو شده اند. علت قطعی اینستاگرام در ایران و سایر کشورهای جهان هنوز رسما اعلام نشده اما با توجه به سراسری بودن این مشکل، سناریوی فیلتر اینستاگرام در ایران که مدتی است در رسانه های مختلف دست به دست می‌شود، منتفی است.

طی هفته های گذشته شایعات زیادی مبنی بر احتمال فیلتر اینستاگرام در ایران مطرح شده بود که با واکتش صریح وزیر ارتباطات مواجه شد. بعد از فیلتر تلگرام در ایران، کاربران زیادی از احتمال فیلتر اینستاگرام در نگران بوده و هر اختلال یا قطعی اینستاگرام می‌تواند این نگرانی را در میان کاربران افزایش دهد؛ هرچند که مشکل امروز ایستاگرام، قطعا ارتباطی با فیلترینگ در ایران ندارد.

اگر شما هم در اتصال به اینستاگرام با مشکل مواجه هستید، لطفا با ذکر نام شهر و نام سرویس دهنده اینترنت خود، ما و سایر کابران را از اختلال اینستاگرام در منطقه خود مطلع سازید.

 

دلیل اختلال و قطعی اینیستاگرام

تا به این لحظه مدیران اینستاگرام در خصوص اختلال آن واکنشی نشان نداده‌اند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این مشکل فقط به خود اپلیکیشن اینستاگرام مربوط می‌شود و اختلال و قطعی آن به گوشی کاربران یا اینترنت آنها ارتباطی ندارد.

این مطلب پس از کسب اطلاعات بیشتر به‌روزرسانی خواهد شد، اگر شما نیز با چنین مشکلی در زمان استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام مواجه هستید، در بخش نظرات جزئیات مشکل خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

آیا قطع شدن اینیستاگرام سراسری است؟

گر تمام کاربران مشکل قطعی اینستاگرام داشته باشند، کاری از دست شما ساخته نیست، بنابراین باید منتظر بمانید تا تیم سازنده، این مشکل را برطرف کند. شما می‌توانید با گزارش قطعی اینستاگرام در URL خود و مشاهده خطاهایی همانند Possible problems at Instagram یا Problems at Instagram نسبت به این موضوع اطمینان پیدا کنید.

 

مقدمه‌ای در رابطه با مشکل باز نشدن اینیستاگرام و

Crash شدن آن

 

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های فعلی موجود و مرتبط با شبکه های اجتماعی است، اما متاسفانه گاها در این برنامه باگ های خاصی دیده می‌شود. کاربران زیادی ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از بروز مشکلات خاصی در برنامه اینستاگرام گلایه کرده‌اند که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

بنابراین لازم دانستیم که در یک مقاله اختصاصی به آموزش رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و Crash شدن آن بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

حل مشکل قطعی اینیستاگرام

س از دریافت گزارش های بسیار زیادی از کاربران برای قطعی اینستاگرام، تیم خبری رکن آنلاین به حل این مشکل میپردازد.

به گزارش وبسایت خبری رکن آنلاین، امروز جمعه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۹ مشاهده آن بودیم که عده زیادی از کاربران با نرم افزار اینستاگرام به مشکل برخورده بودند به طوری که در حین استفاده از آن از برنامه خارج شده و قطع میشد.

تیم خبری رکن آنلاین پس از بررسی های لازم متوجه شد که این مشکل پس از آپدیدت کردن این برنامه به نسخه جدید به وجود آمده که تا الان در این مورد خبری از پشتیبانی این برنامه نشده است

برای استفاده بهتر و عدم مشکل، نسخه قبلی تر را برای شما کاربران عزیز رکن آنلاین فراهم کرده ایم که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید

هم چنین نظرات خود را باما به اشتراک بگذارید تا اگر باز مشکلی بود برای حل آن اقدام کنیم

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا