فهرست مطالب

مزایای طراحی سایت با وردپرس

برای آشنایی با مزایای طراحی سایت با وردپرس ابتدا باید بدانیم وردپرس چیست ؟! وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که زبان برنامه نویسی آن PHP است . این سیستم مدیریت محتوای محبوب که از سایر CMS ها پیشی گرفته و در جایگاهی بالاتر از رقبای خود قرار گرفته است محبوبیت و جایگاه خود را مدیون مزایایی است که نسبت به سایر CMS ها دارد . سادگی کارکردن با آن یکی از بزرگترین مزیت های آن است . انعطاف پذیری و بروزرسانی یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود وردپرس یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبا باشد . سومین برتری وجود قالبها و پلاگین های زیادی است که برای ان موجود می باشد و امکان طراحی انواع سایتهای خبری ، شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی و … را فراهم می نماید ، سئو قوی یکی دیگر از دلایل دوست داشتنی بودن وردپرس است و در آخر رایگان بودن وردپرس نیز در محبوبیت ان نباید فراموش شود

فراگیری اینترنت: مهمترین دلیلی که به داشتن وب سایت ضرورت می‌بخشد، فراگیر بودن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند. مردم اولین جایی که به دنبال خدمات شما می گردند، در اینترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، قطعا رقبای شما را خواهند یافت.

فروشگاهی بدون محدودیت زمانی: با داشتن وب سایت در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، ۷روز هفته در کنار مشتری هستید. در واقع وب سایت شما نماینده‌ی شماست حتی در ساعت‌هایی که شما در حال استراحت هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است.

فراتر از مرز: مگر در شهر شما چند نفر هستند که با کسب و کار شما آشنایی دارند؟ در ایران و جهان چطور؟ میلیاردها انسان در سراسر جهان بخشی از زمان خود را در اینترنت میگذرانند. تصور کنید شما کسب و کارتان را برای این جامعه آماری راه اندازی کرده اید بنابراین مشتریانی از سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزها خواهید داشت.

صرفه جویی در هزینه‌های راه اندازی: همیشه برای راه‌اندازی یک فروشگاه هزینه‌های بسیار زیادی از جمله هزینه‌ی اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و… گریبان‌گیر افراد است. در تجارت الکترونیک شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌های ذکر شده نشوید.

ارائه نمونه کار: در سایت خود تمام محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و بدون هیچ هزینه و محدودیتی آنها را به‌ روز رسانی کنید. مشتریان هربار برای دیدن هر محصول نیاز به مراجعه حضوری ندارند و میتوانند بصورت آنلاین عکس و ویدیو محصول را ببینند.

بازاریابی اینترنتی: به جای صرف کردن هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی کافیست وب سایت خود را بهبود ببخشید تا گوگل شبانه‌روز برای شما مشتری بیاورد! با انجام برخی فعالیت‌ها در زمینه‌ی سئو و بهینه سازی وب سایت با کمترین هزینه در بستر وب برای خود بازاریابی اینترنتی نمایید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس در مقایسه با روشهای دیگری که برای طراحی سایت وجود دارد مناسب تر است . اگر خودمان دانش کافی برای طراحی یک وبسایت وردپرسی را داشته باشیم غیر از هزینه های اولیه که برای راه اندازی سایت لازم است و همچنین خرید قالب و یا پلاگین های مورد نیاز می توان گفت هیچ هزینه دیگری جز زمانی که صرف طراحی وبسایمان می نماییم نداریم اما اگر طراحی سایت وردپرسیمان را به دیگران واگذار کنیم طبعا هزینه طراحی سایت هم که حاصل تجربه و تخصص طراح است به سایر هزینه ها افزوده می شود .