در کلاس های آموزشی طراحی تصویر و فتوشاپ عموما صحبت از تصاویر خاص و دست نخورده به عنوان تصاویر بکر وخام شناخته میشود.

در سایت آموزشگاه تراشه در بخش معرفی وب سایت در قم  تلاش شده تا این بستر در اختیار هنرجو های بخش طراحی آموزشگاه قرار گذاشته شود.مهارت اکسل در قم دانلود تصاویر را با سایت freestocks تجربه کنید، مجموعه ای از بهترین عکس ها را میتوانید در این وب سایت داشته باشید.

وب سایت دیگر در زمینه عکاسی و تصاویر socwall میباشد.در این سایت میتوانید بسیاری از عکس های مختلف را بیابید.

هنگامی که طراحی میکنید کمبود عکس های ناب و دست نخورده به اصلی ترین مشکل ما مبدل میشود، هنگامی که به مجموعه عکس های ناب و خام دست پیدا میکنیم انگار سبک جدیدی از طراحی در وجودمان شکل میگیرد(نویسنده)

امیدوارم مطلب امروز مفید بوده باشه و پلی باشه برای طراحی های پیشرفته و نوین، اما در هنگام استفاده از وب سایت های مشابه میتوان گفت بعضی از وب سایت ها عکس ها را به صورت رایگان در اختیار ما قرار میدهند، هر وفت اینگونه وب سایت ها را پیدا کردید مثل طلا ازشون محافطت کنید.

اما برخی از وب سایت ها تصاویر خود رو به صورت آزمایشی دز اختیار شما قزار میدهند که در صورت رضایت مابقی را بخرید و سپس دریافت کنید.

برخی از سایت ها نیز اقدام به اشتراک گذاری فایل های gif میکنند که برای پیشبرد کسب کار استفاده از آن بسیار پیشنهاد میشوند. در کل سایت های بسیاری در زمینه فناوری اطلاعات خدمات میدهند که دانستن کارایی برخی از آنها به ما کمک زیادی میکند.

آموزش کامپیوتر

آموزشگاه کامپیوتر قم

قم آموز

دوره کامپیوتر قم

مطهری کوی سازمان اب ساختمان تراشه۳۶۶۳۹۹۱۵ فنی حرفه ای و ارشاد

با ما در آموزشگاه تراشه همراه باشید،برای کسب اطلاع بیشتر درباره کلاس ها و دوره ها با ما تماس بگیرید

معرفی وب سایت

 

مطالب مرتبط