اخبار آموزشگاه, ثبت نام

نحوه ثبت نام آنلاین در آموزشگاه تراشه

ثبت نام

سلام به شما دوست خوب که در حال خواندن این مقاله هستی ، امروز قراره با هم یاد بگیریم که چطور در قسمت ثبت نام آنلاین آموزشگاه تراشه ، خودمان را ثبت نام کنیم و در دوره دلخواه خود شرکت کنیم.

ثبت نام یعنی چه ؟

ثبت نام، به فرآیندی در امنیت رایانه‌ای گفته می‌شود که در آن کنترل دسترسی افراد به رایانه به وسیلهٔ فرآیندهای شناسایی و اصالت‌سنجی اعتبارنامهٔ کاربر صورت می‌گیرد.

کاربران می‌توانند برای دست‌یابی به قسمت‌های مختلف سامانه، ثبت ورود انجام دهند و هر گاه دیگر به این دسترسی‌ها نیازی نباشد می‌تواند ثبت خروج کنند.

نحوه ثبت نام در سایت آموزشگاه تراشه چیست ؟

خب برای ثبت نام آنلاین در سایت آموزشگاه تراشه ، فقط کافیه که وارد صفحه اصلی شوید و یا در گوگل سرچ کنید ، [سایت آموزشگاه تراشه] ، بعد از مشاهده صفحه اصلی وب سایت ، می توانید در قسمت منو همبرگر یا نوگیشن بالایی سایت دنبال گزینه ثبت نام بگردید ، بعد از مشاهده گزینه ثبت نام ، بر روی آن کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود .

راهنمای ثبت نام

بعد از وارد شدن به صفحه ثبت نام چه کار کنم ؟

خب در این قسمت خیلی راحت ، می توانید نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، ایمیل اختیاری ، تلفن همراه خودتان که در دسترس است ، آدرس محل سکونت ، شهر ، کدپستی منزلتان ، دوره مد نظر که می توانید به عنوان مثال تایپ کنید ، دوره فرانت اند خصوصی و.. ، عکس شناسنامه و عکس پرسنلی خود را در فرم پر کنید تا این که همکاران آموزشگاه تراشه حداقل تا چهل هشت ساعت آینده اش با شما تماس گیرند .

بعد از ثبت نام ، امکان استعلام مدرک وجود دارد ؟

بله بعد پایان دوره شما ، که فرقی ندارد خصوصی باشد ، حضوری باشد و یا هر چیز دیگری ، شما به راحتی می توانید در قسمت منو همبرگر یا نوگیشن بالایی سایت در قسمت دوره ها ، گزینه استعلام مدرک را کلیک کنید ، و بعد وارد کردن کد لایسنس و رمز عبور ، می توانید مدرک خود را مشاهده کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط