آموزش آنلاین کامپیوتر, کامپیوتر

چگونه برنامه های خود را وارد دسکتاپ کنیم ؟

آیکون

سلام بر همه دوستان . قرار دادن برنامه مورد نظر بر روی دسکتاپ با آسان ترین روش !؟ واقعا مشکل شما اینه ؟ خب این که کاری نداره ، بریم بهتون بگم : تا حالا شده که برنامه خودتون رو نصب کنید و تمام مراحل رو پیش ببرید اما خبری از برنامه هه روی دسکتاپ نباشه ؟
الان با یک روش ساده و تضمینی میشه این کارو انجام داد .

با آموزشگاه تراشه همراه باشید .

دسکتاپ

یکی از ویژگی‌های به روزرسانی اختیاری ویندوز مایکروسافت اکسپلورر ۴٫۰ است که به کاربران امکان می‌دهد محتوای اچ‌تی‌ام‌ال را به همراه برخی از ویژگی‌های دیگر به دسکتاپ اضافه کنند. این تابع قرار بود بر روی سیستم عامل فعلی ویندوز ۹۵ نصب شود. همچنین در سیستم عامل‌های ویندوز ۹۸ و بعد از آن از طریق ویندوز XP ۳۲ بیتی گنجانده شده بود، اما از ویندوز XP حرفه ای ۶۴ بیتی و تمام نسخه‌های بعدی ویندوز غایب بود. این ویژگی در نسخه ۶۴ بیتی XP (که همان نسخه Professional x64 Edition است) حضور نداشت؛ و در هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز سرور ۲۰۰۳ به‌طور گسترده‌ای شناخته نشده‌است. این ویژگی با نسخه اینترنت اکسپلورر ۴٫۰ تا ۶٫x مطابقت داشت ولی نه با اینترنت اکسپلورر ۷٫

۱ . خب اول برو دنبال اون پوشه ای بگرد که برنامه تون رو داخل نصب کردید ، بیشتر به طور خودکار در پوشه های program files و program files(x86) قرار می گیرد .

۲ . دنبال اون برنامه اجرایی بگرد .

مشاهده ایکون

۳ . دنبال برنامه ای باشید که پسوند exe دارد .

۴ . یک کپی از اون بزن و در دسکتاپ پیست کن یا این که اون رو درگ ان دراب کن .

*یه چیزی و جمع بندی*
بعضی برنامه ها هستن که در مراحل اولیه نصب به ما میگن که Add Shortcut To Desktop ، وقتی تیک این رو بزنیم خیلی راحت وارد دسکتاپ میشه و بعضی برنامه ها ام خودکار این کارو انجام می دهند .

اگر سناریو های بالا پیش نیومد از مراحل بالا استفاده کنید .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط