آموزش کامپیوتر, کامپیوتر

کد رنگ ، و تشخیص آن در مرورگر کروم!

تشخیص کد رنگ با مرورگر کروم!

سلام به همه تراشه ای عزیز و تلاشگر امروز قراره که این رو یاد بگیریم که : ( تشخیص کد رنگ با مروگر کروم! ) ، خب بریم که داشته باشیم .

با آموزشگاه تراشه همراه باشید دوستان .

مرورگر کروم

گوگل کروم یک مرورگر وب چند پلتفرمی است که توسط گوگل توسعه یافته‌است. اولین بار در سال ۲۰۰۸ برای مایکروسافت ویندوز با اجزای نرم‌افزار رایگان اپل وب کیت و موزیلا فایرفاکس ساخته شد. بعداً به لینوکس، مک او اس، آی او اس و اندروید منتقل شد، جایی که مرورگر پیش فرض در سیستم عامل است. . مرورگر همچنین جزء اصلی سیستم عامل کروم است، جایی که به عنوان بستری برای برنامه‌های وب عمل می‌کند.

بیشتر کد منبع کروم از پروژه نرم‌افزاری رایگان و منبع باز گوگل کرومیوم می‌آید، اما کروم به عنوان نرم‌افزار رایگان اختصاصی مجوز دارد. وب کیت موتور اصلی ارائه بود، اما گوگل در نهایت آن را برای ایجاد موتور بلینک عوض کرد؛[۱۶] همه نسخه‌های کروم به جز آی او اس اکنون از بلینک استفاده می‌کنند.

تشخیص کد رنگ با مرورگر کروم!

۱ . کلیک راست کنید ، و گزینه اینسپکت را بزنید مشابه تصویر .

کد رنگ

۲ . و حالا در قسمت سمت راست که در قسمت استایل کد های css قرار دارد شما باید دنبال کدی بگردید که به رنگ ها مربوط باشد و شما روی آن رنگ کلیک کنید ، بعد از کلیک کردن موس خود را بر روی صفحه ببرید و هر کجا و هر رنگی که می خواهید را انتخاب کنید و در آخر روی آن کلیک کنید تا کد رنگ آن را در پایین مشاهده کنید .

۳ . بعد از انجام کار های بالا کد رنگ را به شما می دهد مثل عکس پایین .

برای آموزش های بیشتر با آموزشگاه تراشه همراه باشید .

بارکد آموزشگاه
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط