آموزش کامپیوتر, کامپیوتر

یوزر ، نحوه ساختن آن در ویندوز چگونه است ؟

میانبر

سلام رفقا خوب . بریم که آموزش ساخت یوزر در ویندوز ده رو ببنیم .

با آموزشگاه تراشه همراه باشید دوستان .

ویندوز چیست ؟

مایکروسافت ، یک گروه از چند خانواده سیستم‌عامل گرافیکی است که همهٔ آن‌ها توسط شرکت مایکروسافت توسعه یافته، به بازار عرضه شده و به فروش می‌رسند. این سیستم‌عامل، نسخه‌های متعددی دارد که از سال ۱۹۸۵ تاکنون به بازار عرضه شده‌اند. هریک از این خانواده‌ها ممکن‌است شامل چند زیرمجموعه باشد. (برای مثال: ویندوز سرور) خانواده‌های قدیمی ویندوز نیز شامل ۹x و موبایل می‌باشد. جدیدترین و گرافیکی‌ترین نسخه که در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱ به صورت رسمی منتشر شد، ویندوز ۱۱ می‌باشد.

ویندوز ۱۱ ، آخرین نسخه آن ؟

ویندوز ۱۱ نسخهٔ جدید سیستم‌عامل ویندوز ان‌تی مایکروسافت است که توسط این شرکت توسعه یافته‌است. این نسخه در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۱ به صورت رسمی رونمایی شد و نسخه‌های آزمایشی آن در دسترس قرار گرفت.

در کنفرانس بیلد مایکروسافت برای توسعه‌دهندگان که ۲۵ ماه مه (۴ خرداد) برگزار شد، ساتیا نادِلا، مدیرعامل مایکروسافت، اعلام کرد این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای «یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های ویندوز در دهه گذشته» است. همین حرف کافی بود تا شایعات مربوط به بازطراحی بزرگی برای ۱٫۳ میلیارد کاربر این سیستم عامل در سال ۲۰۲۱ را تأیید کند.

۲۴ ژوئن (۳ تیر)، مایکروسافت در رویداد مجازی «What’s Next for Windows» از «نسل بعدی ویندوز» با نام ویندوز ۱۱ (Windows 11) رونمایی کرد. پانوس پانای، مدیر کاریزماتیک بخش سخت‌افزار سرفیس که حالا در رأس امور توسعه نیز قرار دارد، در رویدادی متفاوت از آنچه تابه‌حال از ردموندی‌ها دیده بودیم، خبر از تغییرات اساسی در سیستم‌عامل قدیمی و محبوب مایکروسافت داد؛ تا امیدوار باشیم در این سیستم عامل دوباره به دوران هیجان‌انگیز و پرشور و حال خود بازگردد.

ساخت یوزر.

۱ – وارد تنطیمات کامپیوتر خود شوید تا فرایند یوزر انجام شود .

ساخت یوزر

۱ - قسمت اکانت ها .

در این مرحله وارد اکانت ها بشوید.

۲ - گزینه Family & other users .

در این مرحله Family & other users را بزنید .

ساخت یوزر

۳ - Add someone else this PC .

در این مرحله Add someone else this PC را بزنید .

۴ - گزینه idont .... . ( لینک آبی ) .

لینک آبی را بزنید .

ساخت یوزر

۵ - گزینه سه که علامت زده شده .

گزینه سوم را بزنید که در تصویر قابل مشاهده است .

ساخت یوزر

۶ - تمام . مشخصات خود را وارد کنید تا یوز شما ساخته شود .

ساخت یوزر

به پایان این مقاله رسیدیم و منتظر هستیم که به خوبی از آن استفاده کنید .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط