اخبار آموزشگاه, فتوشاپ, گرافیک

شروع دوره فتوشاپ و سرفصل های آن در آموزشگاه تراشه قم

Photoshop

سلام و درود به شما عزیزان ، آموزشگاه تراشه خیلی مفتخر است که در زمینه های مختلفی نظیر فتوشاپ و… به هنر جویان عزیز خود آموزش می دهد و با رضایت کامل آن ها را به بازار کار تحویل می دهد .
به زودی دوره های جدید فتوشاپ استارت می خورند و شما عزیزان می توانید به راحتی ، با لمس کردن ( ثبت نام ) ثبت نام اولیه خود را انجام دهید و وارد دنیای گرافیک شوید .

دوره فتوشاپ مقدماتی

دوره فتوشاپ مقدماتی ویژه اشتغال به کار، یک کلاس کاملا عملی و کاربردی است که برای هنرجویانی طراحی شده که علاقه دارند در حوزه طراحی گرافیکی وارد بازار کار شوند و به درآمد برسند .

هنرجویان شرکت کننده در این دوره آموزشگاه تراشه قم ضمن آشنایی با تمام ابزارهای ویرایش و طراحی موجود در نرم افزار فتوشاپ، بصورت کاملا پروژه محور و عملی شیوه استفاده از این ابزارها را فرا خواهند گرفت.

فتوشاپ

در دوره فتوشاپ مقدماتی به چه مفاهیمی آشنا خواهیم شد ؟

آموزش کامل ابزارهای فتوشاپ
آموزش مقدماتی ویرایش و ترکیب تصاویر
آموزش مقدماتی رتوش تصاویر
آموزش مقدماتی طراحی تراکت و کارت ویزیت
آموزش مقدماتی طراحی لوگو
هنر جویان پس از پایان دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی می توانند در بسیاری از ادرات و شرکت های تبلیغاتی و … مشغول به کار شوند.

هزینه کلاس چه قدر است و چگونه قبل از رسیدن به حدنصاب زود تر ثبت نام کنیم ؟

به راحتی برای مشاهده تمام تعرفه های دوره های آموزشی می توانید از ( تعرفه های آموزشگاه تراشه ) استفاده کنید ، که به راحتی تمام دوره برای شما قابل مشاهده خواهد بود .

اما برای ثبت نام اولیه کافیه که ( ثبت نام آنلاین ) رو لمس کنی و قبل از رسیدن به حد نصاب ، خودتان را ثبت نام کنید و در اولین دوره ممکن ثبت شما انجام شود .

آموزشگاه تراشه قم ، منتظر حضور گرم شما در این دوره کاربردی است .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط