آموزش رایانه کار, اخبار فناوری, شبکه های اجتماعی, کامپیوتر

MSN مایکروسافت دومین سایت بزرگ خبری انگلیسی‌زبان شد

MSN مایکروسافت

سلام به دوستان عزیز در آموزشگاه تراشه , براساس جدیدترین آمار منتشرشده در اخبار سر تاسر جهان ، MSN مایکروسافت از CNN محبوب‌تر است و احتمال دارد به‌زودی از BBC نیز پیشی بگیرد .
موضوع امروز ما : MSN مایکروسافت دومین سایت بزرگ خبری انگلیسی‌زبان شد .

با آموزشگاه تراشه همراه باشید.

MSN مایکروسافت دومین سایت بزرگ خبری انگلیسی‌زبان شد

براساس داده‌های SimilarWeb ، به‌نظر می‌رسد مایکروسافت بی سروصدا بهتر از سایر سازمان‌های خبری دیگر عمل کرده و ازرقیبان خود پیشی گرفته است و نزدیک است از محبوب‌ترین سایت خبری انگلیسی‌زبان، یعنی بی‌بی‌سی، پیشی بگیرد که یک امتیاز مثبت برای آن هاست .

همان طور که MSN مایکروسافت دومین سایت بزرگ خبری انگلیسی‌زبان شد پس به‌ گزارش mspoweruser ، اطلاعات SimilarWeb با استفاده از یادگیری ماشینی و مدل‌سازی مجموعه داده‌های آماری مختلف، از اندازه‌گیری مستقیم بازدیدهای وب دسکتاپ و تلفن‌همراه گرفته تا شبکه‌های کمکی به‌دست می‌آید که داده‌های دستگاه را جمع‌آوری می‌کنند. تعداد بازدید در این آمارها بدین‌معنا است که هر بازدیدکننده به یک یا چند صفحه در وب‌سایتی خاص دسترسی پیدا کرده است. اگر کاربر ۳۰ دقیقه غیرفعال باشد و باردیگر وارد سایت شود،‌ بازدید جدیدی ثبت خواهد شد.

مایکروسافت

داده‌های آن‌ها افزایش مداوم ترافیک MSN را در طول سال ۲۰۲۱ نشان داد ؛ درحالی‌ که BBC و CNN و سایر وب‌سایت‌های خبری معروف شاهد کاهش پیوسته ترافیک خود بوده‌اند .

در سال گذشته ، MSN یکی از معدود سایت‌هایی بود که ترافیک خود را با افزایش ۵ درصدی به ۹۶۰٫۵ میلیون بازدید افزایش داد.

با بررسی گزارش سالانه، متوجه می‌شویم که از میان ۱۰ شرکت برتر، تنها MSN و Yahoo Finance شاهد افزایش ترافیک بوده‌اند و MSN درمقابسه‌با سال قبل ۱۴٫۲ درصد رشد کرده است.

برخلاف بسیاری از سایت‌های دیگر ، MSN عمدتا گردآورنده اخبار است. مایکروسافت با ناشران ممتازی مانند USA Today، نیویورک‌تایمز، فاکس‌نیوز، واشنگتن‌پست، گاردین و بیش از ۳،۰۰۰ برند در تمام بازارهای بزرگ جهانی همکاری می‌کند تا بهترین اخبار، ویدئوها، عکس‌ها و سایر محتواها را جمع‌آوری کند و آن را به‌رایگان برای کاربران در سراسر وب و گوشی‌‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی ارائه دهد؛ بنابراین، موفقیت آن‌ها موفقیت منابع خبری‌شان نیز است.

این شرکت تلاش کرده است محتوای خود را با استفاده از ابزارهایی مانند ویجت News and Interests درمقابل کاربران ویندوز بیشتری قرار دهد ؛

البته این مسئله برای بعضی ناخوشایند بود . MSN همچنین سال گذشته به‌دلیل جایگزینی بسیاری از ویراستاران خود با هوش مصنوعی با انتقاد مواجه شد؛ اما به‌نظر می‌رسد که این حرکت‌ها در حال نتیجه‌دادن هستند.

 
آموزشگاه تراشه فکر می کند که نظر شما در مورد این اتفاق چیست ؟
بارکد آموزشگاه
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط