اخبار آموزشگاه

ظبط اولین تراکَست آموزشگاه تراشه !

تراکَست

سلام به همه کاربران محترم آموزشگاه تراشه ، آموزشگاه تراشه در حال ورود به یک عصر جدید است که به زودی قابل مشاهده خواهد بود … ؛
منظورم چی بود؟! این بود که آموزشگاه به زودی ، آموزش های خیلی زیادی به صورت آنلاین در اختیار هم میهنان قرار خواهد داد ، که این امر باعث میشود که در هر نقطه از کشور و دنیا باشیم ، همیشه در حال آموزش باشیم و از آن لذت ببریم .

تراکَست چیست؟

تراکَست هم یکی از فعالیت های آموزشگاه تراشه است که در آن پادکست هایی ظبط می شود .

برای گوش دادن به تراکَست کلیک کنید . (بزن بریم)

خب این پادکست ها در هشت موضوع هستند ، برای مثال : زبان ، حسابداری ، برنامه نویسی ، گرافیک و….
هدف از ظبط این پادکست ها این است که همان طور که در آموزشگاه تراشه رشته ها و حرفه های مختلفی وجود دارد که بیشتر هنر جویان با علاقه خیلی زیادی به سمت تخصص مورد علاقه خود حرکت می کنند ، نیاز دارند که برای بهترین شدن در حوزه کاری شان ، اطلاعاتشان را خیلی خیلی افزایش دهند که این امر باعث میشود بهترین ، در حوزه کاری خودشان باشند به مردم بهترین خدمات را بدهند .

تراکَست

اولین تراکَست آموزشگاه تراشه چیست؟

خب حالا که به خوبی با تراکَست آشنا شدیم ، وقت این رسیده که به اولین تراکَست گوش فرا دهیم و از آن لذت ببریم ؛

اولین تراکَست در حوزه برنامه نویسی است ، که در مورد نقشه راه برنامه نویسی صحبت شده است که شما می توانید به راحتی به آن گوش فرا دهید و به راحتی آن را دانلود کنید یا برای دوستان خود ارسال کنید .

برای گوش دادن به اولین تراکَست ، کلیک کنید : (( اولین تراکَست در مورد نقشه راه برنامه نویسی ))
در این تراکَست در مورد حوزه های مختلف برنامه نویسی صحبت خواهد شد ، برای مثال حوزه وب سایت ، برنامه یا اپلیکیشن ، هوش مصنوعی ، دسکتاپ یا گیم صحبت شود که خیلی جذاب و دوست داشتی خواهد بود . 

شما می توانید نظرات خود را برای آموزشگاه تراشه ارسال کنید که این امر باعث افرایش دوستی بین ما و شما می شود . (:

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط