اخبار فناوری

ویندوز یازده و آپدیت جدید آن ! آموزشگاه تراشه

آپدیت جدید ویندوز یازده

سلام . و درود به همه شما تراشه های عزیزم . مایکروسافت هفت ماه پس از انتشار ویندوز ۱۱ میفرمایید اکنون مشکلات نرم‌افزاری به حدی کم شده که این سیستم‌ عامل آماده است تا به‌صورت گسترده روی همه کامپیوترها نصب شود.

سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ اکنون آماده است که به‌صورت گسترده در محیط‌های سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. این یعنی تمامی کسانی که از کامپیوتری با پیش‌نیازهای سخت‌افزار بهره‌مند باشند می‌توانند سراغ نصب سیستم‌عامل جدید مایکروسافت بروند.

مایکروسافت حدوداً هفت ماه پیش این سیستم عامل را منتشر کرد. ویندوز ۱۱ تغییراتی جهت بهبود تجربه‌ی کاربری به خود دیده است، بااین‌حال نسخه‌ی اولیه‌ی آن با برخی باگ‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد (که البته برای نسخه‌های جدید ویندوز طبیعی است).

در ماه‌های اخیر به‌روزرسانی‌های تجمعی متعددی برای این سیستم عامل منتشر شده تا مشکلات این سیستم‌عامل رفع شود. با نصب ویندوز ۱۱ روی تعداد زیادی از کامپیوترهای شخصی مایکروسافت در گذر زمان توانست سازگاری این سیستم‌عامل را با قطعات مختلف بیشتر کند و اکنون که مشکلات نرم‌افزاری بسیار کم شده می‌توان گفت بهترین زمان برای نصب سیستم‌عامل جدید مایکروسافت فرا رسیده است

مایکروسافت چند هفته پیش اطلاعیه‌ی مشابهی در رابطه‌ با نسخه‌ی ۲۱H2   win ۱۰ نیز منتشر کرد. این به‌روزرسانی بزرگ این سیستم عامل تقریباً هم‌زمان با win ۱۱ منتشر شد. از آنجاکه نسخه‌ی ۲۱H2    win ۱۰ نسبت‌ به win ۱۱ به‌روزرسانی کوچک‌تری محسوب می‌شود،‌ طبیعی بود که مشکلاتش زودتر رفع شود.

اطلاعیه‌ی مایکروسافت مبنی‌بر آماده بودن نسخه‌ی ۲۱H2    win ۱۱ برای نصب گسترده در حالی منتشر می‌شود که انتظار داریم در هفته‌های پیش رو توسعه‌ی نسخه‌ی ۲۲H2 این سیستم‌‌عامل به پایان برسد. مایکروسافت هر تغییری را که برای Windows 11 22H2 در نظر داشته در این نسخه اعمال کرده و اکنون تلاش می‌کند باگ‌ها را رفع کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط